Ogłoszenia duszpasterskie 26.08.2018 r

1.W liturgii tygodnia:
- niedziela - Uroczystość NMP Częstochowskiej
- poniedziałek -wsp. św. Moniki,
- wtorek -wsp. św. Augustyna, biskupa i D.K.,
- środa - wsp. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela,
- czwartek- modlitwa w intencji powołanych o godz. 8.00.
- sobota- I Sobota miesiąca. Cześć oddajemy Niepokalanemu Sercu NMP. Wsp. bł. Bronisławy. W tym dniu przypada 79 rocznica wybuchu II wojny światowej. Msze św. w kościele parafialnym będą juz sprawowane od tego dnia o godz. 18.00
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w dni powszednie grudnia 2018.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę. Jak co roku są do nabycia Kalendarze Diecezjalne na rok 2019. Koszt 10 zł. Środki ze sprzedaży są przeznaczone na rzecz sanktuarium w Skrzatuszu.
4.Polecam prasę katolicką: „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu:  w przyszłą niedzielę po sumie spotkanie ze wspólnotą Ż. R.
6. Informacje związane z naszą parafia można znaleźć na  stronie internetowej: gminadygowo.pl.
7. Z braku chętnych do wzięcia udziału w pielgrzymce  do Lichenia, wyjazd  został odwołany. Osoby, które poczyniły wpłaty , proszę o ich odebranie w zakrystii lub Biurze Parafialnym.
8. Dzisiaj PZC kwestuje na rzecz wsparcia osób potrzebujących środków na leczenie.
9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi we wrześniu zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.
10. W minionym tygodniu zmarła śp. Jadwiga Kuźma z Pustar. RiP.

Drukuj