Ogłoszenia duszpasterskie 02.09.2018 r

1.W liturgii tygodnia:
- poniedziałek -wsp. św. Grzegorza Wielkiego. Rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Msza św. z udziałem dzieci, młodzieży, pedagogów, pracowników szkoły i rodziców o godz. 9.00,
- czwartek- modlitwa w intencji powołanych o godz. 17.30. I Czwartek miesiąca,
- piątek- I Piątek miesiąca. Od godz. 9.00 wizyta duszpasterska chorych. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 17.00. Adoracja NS będzie poprowadzona przez Arcybractwo Straży Honorowej NSPJ.
- sobota- święto Narodzenia NMP.
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w   marca 2019.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę. Jak co roku są do nabycia Kalendarze Diecezjalne na rok 2019. Koszt 10 zł. Środki ze sprzedaży są przeznaczone na rzecz sanktuarium w Skrzatuszu. W przyszłą niedzielę przypada II niedziela w miesiącu
4.Polecam prasę katolicką: „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu: dzisiaj ze wspólnotą Ż. R.. W środę o godz. 18.30  spotyka się Krąg Biblijny. W piątek o godz. 18.300 nauka przed chrztem świętym dla rodziców i rodziców chrzestnych. W przyszłą niedzielę po sumie spotkanie z rodzicami dzieci klas III SP.
6. Informacje związane z naszą parafia można znaleźć na  stronie internetowej: gminadygowo.pl.
7. Jak co roku w Skrzatuszu: w sobotę  15.09.: Diecezjalne spotkanie Młodych, pod hasłem: "Bóg jest młody". Zapraszam młodzież z naszej parafii do wzięcia udziału w tym spotkaniu. Zapisy chętnych w zakrystii i Biurze Parafialnym. Do 12 września można się zgłaszać do wzięcia udziału w tym spotkaniu.
8. W najbliższą sobotę o godz. 12.30 Msza św. dziękczynna za zebrane plony.
9. Rodzice dzieci z klas II SP, którzy chcą przygotować swoje dzieci do życia sakramentem spowiedzi i komunii świętej, mogą zgłaszać się do 30 września.
10. W najbliższą sobotę Biuro Parafialne będzie od godz.: 10. 30 do 12.00.  z uwagi na zajęcia duszpasterskie w godzinach popołudniowych.
11. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi we wrześniu zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.
12. W minionym tygodniu zmarł śp. Jan Seremak z Dygowa. RiP.

Drukuj