Ogłoszenia duszpasterskie 09.09.2018 r

1.W liturgii tygodnia:
- czwartek- modlitwa w intencji powołanych o godz. 17.30, wsp. św. Jana Chryzostoma, bpa i d. K.,
- piątek- święto Podwyższenia Krzyża Świętego,
- sobota- wsp. NMP, Matki Bolesnej, Pani Skrzatuskiej.
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w   marca 2019.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę. Z inicjatyw Urzędu Gminy, został w minionym czasie oddany do użytku parking przy kościele w Świelubiu oraz chodnik prowadzący do świątyni. Dziękuję za tę inicjatywę władzom Gminy. W przyszłą niedzielę, zgodnie z rozporządzeniem ks. bpa, dar ołtarza, taca jest przeznaczona na rzecz sanktuarium w Skrzatuszu.
4.Polecam prasę katolicką: „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu: dzisiaj po sumie z rodzicami dzieci klas III SP. We wtorek spotyka się PZC. W czwartek spotyka się chór po wakacyjnej przerwie o godz. 18.00.
6. Informacje związane z naszą parafia można znaleźć na  stronie internetowej: gminadygowo.pl.
7. Jak co roku w Skrzatuszu: w sobotę  15.09.: Diecezjalne spotkanie Młodych, pod hasłem: "Bóg jest młody". Zapraszam młodzież z naszej parafii do wzięcia udziału w tym spotkaniu. Zapisy chętnych w zakrystii i Biurze Parafialnym. Do 12 września można się zgłaszać do wzięcia udziału w tym spotkaniu.
8. Rodzice dzieci z klas II SP, którzy chcą przygotować swoje dzieci do życia sakramentem spowiedzi i komunii świętej, mogą zgłaszać się do 30 września.
9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi we wrześniu zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.