Ogłoszenia duszpasterskie 30.09.2018 r

1.W liturgii tygodnia:
 - od jutra rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe. W kościele parafialnym są odprawiane od poniedziałku do soboty o godz. 17.30. Jak co roku do przygotowanych naczyń będzie można składać kasztany, żołędzie, które są symbolem naszej obecności na tym nabożeństwie i znakiem modlitwy w różnych intencjach, które będziemy w trakcie tego nabożeństwa przez ręce Maryi, Bogu polecać. W kościołach pomocniczych według ustalonej już tradycji.
- poniedziałek- wsp. św. Teresy od Dzieciątka Jezus,
- wtorek - wsp. św. Aniołów Stróżów,
- czwartek- I Czwartek miesiąca, modlitwa w intencji powołanych o godz. 17.30, wsp. św. Franciszka z Asyżu,
- piątek- I Piątek miesiąca. Odwiedziny duszpasterskie chorych o godz. 9.00. Spowiedź św. od godz. 16.30, adorację N.S. poprowadzi  Arcybractwo Straży Honorowej NSPJ, wsp. św. Faustyny Kowalskiej,
- sobota- I Sobota miesiąca.
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w   marca 2019.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę. Zgodnie z rozporządzeniem Kurii w Koszalinie, zbiórka do puszek na rzecz kształcenie w diecezji i Wydział Teologiczny dzisiaj po Mszach świętych przed kościołem.
4.Polecam prasę katolicką: „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu: w środę  spotkania Kręgu biblijnego, w czwartek spotyka się chór  o godz. 18.00. W sobotę o godz. 9.00 zbiórka dla kandydatów i ministrantów, w przyszłą niedzielę po sumie spotkanie z wspólnotą Ż. R. po sumie.
6. Informacje związane z naszą parafia można znaleźć na  stronie internetowej: gminadygowo.pl.
7. Rodzice dzieci z klas II SP, którzy chcą przygotować swoje dzieci do życia sakramentem spowiedzi i komunii świętej, mogą zgłaszać się do 30 września.
8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi we wrześniu zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.
9. W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Zofia Łopacińska z Pustar i Wiesław Borowski z Dygowa. RiP.

Drukuj