Ogłoszenia duszpasterskie 07.10.2018

1.W liturgii tygodnia:
 - zapraszam na nabożeństwa różańcowe. W kościele parafialnym są odprawiane od poniedziałku do soboty o godz. 17.30. Jak co roku do przygotowanych naczyń będzie można składać kasztany, żołędzie, które są symbolem naszej obecności na tym nabożeństwie i znakiem modlitwy w różnych intencjach, które będziemy w trakcie tego nabożeństwa przez ręce Maryi, Bogu polecać. W kościołach pomocniczych według ustalonej już tradycji.
- czwartek-  modlitwa w intencji powołanych o godz. 17.30,
- sobota- wsp. św. Honorata Koźmińskiego
- niedziela - w przyszłą niedzielę w całej Polsce obchodzimy "Dzień Papieski pod  hasłem : "Promieniowanie ojcostwa" Z tej okazji Fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia kwestuje  poprzez woluntariuszy na rzecz stypendiów dla młodzieży studiującej z ubogich rodzin. Jak każdego roku,  PZC przygotuje znane nam już papieskie kremówki.
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w   marca 2019.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę. W przyszłą niedzielę przypada II niedziela w miesiącu.
4.Polecam prasę katolicką: „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu: dzisiaj ze wspólnotą Ż. R., we wtorek po Mszy św. spotyka się PZC, w czwartek spotyka się chór o godz. 18.00. W tym dniu o godz. 18.30 nauka dla narzeczonych. W sobotę o godz. 9.00 zbiórka dla kandydatów i ministrantów, w przyszłą niedzielę na sumie poświęcenie różańców dzieciom z klas III, a po sumie spotkanie z rodzicami.
6. Informacje związane z naszą parafia można znaleźć na  stronie internetowej: gminadygowo.pl.
7. Młodzież z pierwszej klasy ponadgimnazjalnej, która chce przyjąć i żyć sakramentem inicjacji chrześcijańskiej może zgłaszać się po mszy do 21 października.
8. W najbliższą sobotę Biuro Parafialne będzie czynne z uwagi na zajęcia duszpasterskie w godzinach od 13.00 - 14.30.
9. Zapowiedzi przedślubne: Adam Balcerzak, kaw., zam. w Dygowie i Joanna Pitas, panna zam., w Dygowie , zap. I.
10. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w październiku zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.