Ogłoszenia duszpasterskie 18.11.2018

1.W liturgii tygodnia: witamy w naszej wspólnocie kleryka Marka z WSD w Koszalinie. Po mszy będzie okazja do złożenia daru serca na rzecz tej uczelni przy wyjściu z kościoła.
- wtorek- wsp św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera,
- środa - wsp. Ofiarowania NMP,
- czwartek- przed Mszą św. wieczorną modlitwa w intencji powołanych do służby w Kościele. Wsp. św. Cecylii, dz., m.,
- sobota - wsp. św. męczenników Andrzeja  Dunc-Lac i towarzyszy,
- niedziela- Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. W trakcie sumy wystawienie NS i litania do NS Pana Jezusa oraz akt zawierzenia Sercu Zbawiciela. Po tej niedzieli rozpoczniemy już czas Adwentu, który rozpoczniemy rekolekcjami adwentowymi. Plan rekolekcji zostanie podany w przyszłą niedzielę.
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w   marca 2019.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę.
4.Polecam prasę katolicką: „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu: dzisiaj na sumie poświęcenie książeczek dla dzieci z klas III SP, a po Mszy św.  połączone  spotkaniem z rodzicami dzieci klas II i III. W środę po mszy wieczornej spotkanie z animatorami katechezy parafialnej. W czwartek o godz. 18.00 spotkanie chóru parafialnego, W sobotę o godz. 9.00 zbiórki dla kandydatów i ministrantów.
6.  Trwają  nabożeństwa wypominkowe, które są  sprawowane o godz. 17.45. Plan umieszczony jest w gablocie i na stronie internetowej.
7. Pielgrzymka do Lwowa - więcej
8. W przyszłą niedzielę PZC kwestuje na rzecz potrzebujących wsparcie w zakresie pokrycia kosztów ponoszonych z leczeniem.
9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w listopadzie zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.
 

Drukuj