Rozpoczął się Adwent

W dzisiejszą niedzielę  rozpoczął się Adwent - czas oczekiwania na Boże Narodzenie i kolejne przyjście Chrystusa. W parafii Dygowo to pierwszy dzień rekolekcji adwentowych. W kościele parafialnym w Dygowie Mszę świętą o 12.30 koncelebrowali ks. proboszcz Piotr Niedźwiadek i rekolekcjonista ks. Adam Falewicz. Rekolekcje potrwają w parafii do wtorku włącznie.  Ks. Adam przygotował dla biorących udział w rekolekcjach brzoskwiniowe karteczki z ćwiczeniami duchowymi. Ćwiczenia dostępne są w fotogalerii.  W czasie wszystkich mszy Parafialny Zespół Caritas rozprowadzał świece na stół wigilijny Na Mszy św. o godzinie 8.00 zostały  poświęcone opłatki na stół wigilijny, które wg harmonogramu w artykule poniżej , będzie rozprowadzał Pan Jan – organista.
Autor zdjęć Marek Kawęcki

Drukuj