Ogłoszenia duszpasterskie 25.12.2018 r

1.   Dzisiaj Uroczystość Narodzenia Pańskiego.
- środa- święto św. Szczepana pierwszego męczennika. Msze św. są odprawiane według porządku niedzielnego. W Świelubiu odpust ku czci patrona kościoła pomocniczego. Suma odpustowa o godz. 11.00. Taca w tym dniu jest przekazywana na KUL i kształcenie w diecezji oraz Wydział Teologiczny w Szczecinie.
- czwartek- przed Mszą św. wieczorną modlitwa w intencji powołanych do służby w Kościele. Święto św. Jana Ewangelisty,
- piątek- święto Młodzianków męczenników. Od tego dnia do końca stycznia Msze św. w dni powszednie będą sprawowane o godz. 8.30. Pomimo oktawy Narodzenia Pańskiego w tym dniu obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych,
- niedziela - Uroczystość Świętej Rodziny.
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w   marca 2019.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę.
4.Polecam prasę katolicką: „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu: plan wizyty duszpasterskiej. Kolęda w piątek (28.12.) Czernin od strony szosy kołobrzeskiej do sali OSP. Początek kolędy o godz. 15.30. Sobota (29.12.) od godz. 17.30 -  ul. Krótka, początek od ulicy Kołobrzeskiej i ul. Barcińska od ul. Diamentowej do skrzyżowania.. Niedziela 30.12. Stramniczka od. godz. 15.00. Początek od przejazdu kolejowego. Proszę o pojazd.
6.Jak co roku zapraszam na rodzinne kolędowanie 6 stycznia o godz. 15.00.
7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w grudniu zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.
8. Zapowiedzi przedślubne: Mateusz Biernacki, kaw. zam. w Dygowie i Katarzyna Plak, panna, zam. w Dygowie. Zap. II. Krystian Kraczkowski, kaw. zam. w Pustarach i Natalia Świder, panna, zam. w Pustarach. Zap. I

Drukuj