Ogłoszenia duszpasterskie 30.12.2018

1.Uroczystość Świętej Rodziny.
- poniedziałek -nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne za rok 2018 o godz. 17.30. Msza św. o godz. 18.00.
- wtorek- uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Nowy Rok 2019. Msze św. są sprawowane w Czerninie o godz. 9.30, w Świelubiu o godz. 11.00 i suma parafialna w Dygowie o godz. 12.30. Tę uroczystość z uwagi na jej charakter zbawczy świętujemy jak niedzielę.
- środa- wsp. św. Bazylego Wielkiego i Grzegorz z Nazjanzu, biskupów i d. K.,
- czwartek- przed Mszą św. modlitwa w intencji powołanych do służby w Kościele. I Czwartek miesiąca,
- piątek- I Piątek miesiąca. Spowiedź św. o godz.8.00. Od godz. 9.00 odwiedziny duszpasterskie chorych z N. Sakramentem.
- sobotaI Sobota miesiąca. Oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu NMP.
- niedziela - uroczystość Objawienia Pańskiego. Trzech Króli. Na każdej Mszy św. poświęcenie: wody, kredy, kadzidła.
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w   marca 2019.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę.
4.Polecam prasę katolicką: „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu: w sobotę w naszej parafii o godz. 10.00 spotkanie formacyjne dla zespołów synodalnych z całego naszego dekanatu. Zapraszam wszystkich uczestników PZS do włączenia się w organizację i przebieg tego spotkania. Przewidywane zakończenie zjazdu ok. godz. 13.00. W niedziele po sumie spotkanie noworoczne dla wspólnoty Ż. R. w salce na probostwie
6. Plan wizyty duszpasterskiej. Kolęda w środę ( 2.01.) Czernin od  nr 21 F do nr 7 oraz od nr 47 do nr 35. Kolęda od godz. 16.00. Czwartek ( 3.01) Czernin od nr 9 - 20 oraz Bardy, początek kolędy  od strony  Świelubia. Kolędy o godz. 15.30.  Do Bard proszę o pojazd.  Piątek - (4.01.) Miechęcino. Rozpoczęcie kolędy od strony Bard. Od godz. 15.00 Proszę o pojazd oraz Kol. Stojkowo. także od godz. 15.00. Proszę o pojazd. Sobota ( 5.01.)   Pustary I ksiądz,  początek od Ząbrowa o godz. 10.00. Proszę o pojazd oraz Pustary od nr 20 A. Początek kolędy o godz. 14.00.  
7. Jak co roku zapraszam na rodzinne kolędowanie 6 stycznia o godz. 15.00.
8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w styczniu zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.
9. Zapowiedzi przedślubne:  Krystian Kraczkowski, kaw. zam. w Pustarach i Natalia Świder, panna, zam. w Pustarach. Zap. II.

Drukuj