Ogłoszenia duszpasterskie 27.01.2019

Ogłoszenia duszpasterskie 27.01.2019

1. W kalendarzu liturgicznym:
- poniedziałek - wsp.  św. Tomasza z Akwinu,
- czwartek - modlitwa w intencji powołanych do służby w Kościele o godz. 8.00, wsp. św. Jana Bosko,
- piątek - I Piątek miesiąca. Wyjątkowo w lutym jest odwołana wizyta duszpasterska u chorych. Spowiedź św. pierwszopiątkowa o godz. 17.00. Czuwanie poprowadzi Arcybractwo Straży Honorowej NSPJ. Od piątku (01.02), Msze św. wieczorne są juz sprawowane o godz. 18.00.
- sobota- święto Ofiarowania Pańskiego. M.B. Gromnicznej.
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w maju i czerwcu 2019.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę.
4.Polecam prasę katolicką: „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu: w przyszłą niedziele po sumie spotkanie ze wspólnotą Ż. R.
6. Plan wizyty duszpasterskiej. Dzisiaj Kolonia Czernin od godz. 14.00. Ul. Kołobrzeska(Woliłąka). od godz. 17.00. Proszę o pojazd. Kolęda w poniedziałek ( 28.01.) ul. Łukowa. Początek od ul. Głównej do nr. 19, prawa i lewa strona ulicy.  Kolęda od godz. 15.30. Wtorek (29.01) ul  Ogrodowa. Początek od Urzędu Gminy do nr.26. Prawa i lewa strona ulicy. Kolęda od godz. 15.30.  Środa  - (30.01.) ul. Ogrodowa od nr. 28 do nr. 35. Prawa i lewa strona ulicy . Kolęda od godz. 15.30.
7. Dzisiaj PZC kwestuje na rzecz  osób, które potrzebują wsparcie materialnego w długotrwałym leczeniu.
8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w styczniu zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.
9.. W minionym tygodniu zmarł   śp. Tadeusz Kukielewski z Gąskowa. RiP.


Drukuj