Ogłoszenia duszpasterskie 03.02.2019 r

Ogłoszenia duszpasterskie 03.02.2019 r

1. W kalendarzu liturgicznym:
- wtorek  - wsp.  św. Agaty, męczennicy, w trakcie Mszy św. poświęcenie chleba i wody ku czci świętej,
- środa - wsp. św. Pawła Miki i męczenników, po mszy wieczornej, nowenna do Matki Bożej Skrzatuskiej,
- czwartek - modlitwa w intencji powołanych do służby w Kościele o godz. 17.30, jest to I Czwartek miesiąca,
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w maju i czerwcu 2019.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę. Dziękuję tym osobom z naszej Parafii, które poświęciły swój czas, aby usunąć dekoracje świąteczne. W przyszłą niedzielę przypada II niedziela w miesiącu.
4.Polecam prasę katolicką: „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu: dzisiaj po sumie spotkanie ze wspólnotą Ż. R. We worek o godz. 18.30 spotkanie PZC. Wyjątkowo w środę spotkanie dla wspólnoty  Kręgu  Biblijnego zostało odwołane. W przyszłą niedzielę na sumie odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych dla dzieci z klas III,  a po sumie spotkanie z rodzicami.
6. Pokłosie kolędowe zostanie przedstawione w przyszłą niedzielę.
7. W tym tygodniu sprawy kancelaryjne w środę i sobotę będą prowadzone po mszy wieczornej.
8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w lutym zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.
9. Ogłoszenie NZOZ... .
10. 1% podatku na C. Diecezjalną... .


Drukuj