Ogłoszenia duszpasterskie 10.02.2019 r

Ogłoszenia duszpasterskie 10.02.2019 r

1. W kalendarzu liturgicznym:
- poniedziałek - wsp. NMP z Lourdes. W tym dniu obchodzimy światowy Dzień Chorego. W trakcie Mszy św. o godz. 18.00, zostanie udzielony sakrament namaszczenia chorych. Proszę wszystkim chorym, którzy chcą przyjąć ten sakrament, umożliwić udział we mszy wieczornej,
- czwartek - modlitwa w intencji powołanych do służby w Kościele o godz. 17.30. Święto świętych Cyryla i Metodego, biskupów, Patronów Europy,
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w maju i czerwcu 2019.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę w II niedziela  miesiąca.
4.Polecam prasę katolicką: „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu: dzisiaj po sumie spotkanie z rodzicami dzieci klas III SP. W czwartek o godz. 18.00 spotyka się chór. W sobotę po mszy wieczornej spotkanie w salce z młodzieżą, która chce przyjąć sak. inicjacji chrześcijańskiej. W przyszłą niedzielę po sumie spotkanie z rodzicami dzieci klas II SP. O godz. 16.00 spotkanie w salce z uczestnikami wycieczki do Lwowa.
6. Wyjątkowo w piątek Msza św. zostanie odprawiona o godz. 8.30.
7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w lutym zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.
8. 1% podatku na C. Diecezjalną... .


Drukuj