Ogłoszenia duszpasterskie 17.02.2019 r

1. W kalendarzu liturgicznym:

- czwartek - modlitwa w intencji powołanych do służby w Kościele o godz. 17.30. O godz. 18.00 Msza św. wotywna do Ducha Świętego w intencji II Synodu diecezjalnego. Zapraszam Parafian, a szczególnie PZS. Po mszy spotkania zespołu w salce na probostwie,

- piątek- święto Katedry Świętego Piotra,

- sobota - wsp. św. Polikarpa biskupa i męczennika.

2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w maju i czerwcu 2019.

3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę. Zostały zakupione nowe głośniki do kościoła parafialnego. Koszt: 2.600 zł. .

4.Polecam prasę katolicką: „G N”.

5.Spotkania w tym tygodniu: dzisiaj po sumie spotkanie z rodzicami dzieci klas II SP. W czwartek o godz. 18.00 spotyka się chór. W sobotę o godz. 9.00 zbiórka dla kandydatów i ministrantów. W przyszłą niedzielę po sumie spotkanie z rodzicami dzieci klas I SP. dzisiaj  o godz. 16.00 spotkanie w salce z uczestnikami wycieczki do Lwowa.

6.  Rekolekcje wielkopostne rozpoczną się w naszej parafii 6 marca. Będzie im przewodniczył o. Marek Rostkowski OMI z Lwowa. Dodatkowo w czasie rekolekcji będzie Msza św. dla dorosłych o godz. 9.00 w kościele parafialnym.

7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w lutym zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.

8. 1% podatku na C. Diecezjalną... .

9. Do wieczności odeszła śp. Daniela Humiennik z Dygowa. RiP.


Drukuj