Ogłoszenia duszpasterskie 16.02.2020

Ogłoszenia duszpasterskie 16.02.2020

1. W kalendarzu liturgicznym:

- poniedziałek -

- wtorek -

- czwartek -  modlitwa w intencji powołań o godz. 17.30.

- piątek --

- sobota - święto Katedry św. Piotra. Rozpoczęcie w Koszalinie II Synodu Diecezjalnego.

2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w kwietniu i maju 2020.

3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę.

4.Polecam prasę katolicką: „G N”.

5.Spotkania w tym tygodniu:  w czwartek o godz. 18.00 próba chóru. W piątek nie ma spotkania z ministrantami. Dzisiaj z uwagi na ferie zimowe nie ma spotkania z rodzicami dzieci klas II SP.

6. Są przy wyjściu z kościoła wyłożone na stoliku ulotki Caritas Diecezji w sprawie  przekazania 1% na rzecz hospicjum w Darłowie.

7. Rekolekcje wielkopostne rozpoczniemy w naszej parafii w niedzieli 23 lutego, a zakończymy w  Środę Popielcową 26 lutego. Poprowadzi te spotkania o. Tomasz Ewertowski. OMI. Plan rekolekcji: w niedzielę nauki rekolekcyjne na każdej Mszy św. W poniedziałek, wtorek i środę  w Dygowie Msza św. z nauką o godz. 9.00 i wieczorem o godz. 18.30. Spowiedź  rekolekcyjna we wtorek 25 lutego od godz. 18.00. W Świelubiu w poniedziałek spowiedź św. o godz. 16.30 , a następnie nabożeństwo Słowa Bożego z nauką i udzielenie komunii świętej. W środę Msza św. z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 16.00 i zakończenie rekolekcji. W Czerninie we wtorek  spowiedź św. o godz. 16.30 , a następnie nabożeństwo Słowa Bożego z nauką i udzielenie komunii świętej. W środę Msza św. z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 17.00 i zakończenie rekolekcji.

8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w lutym zapraszam   w ostatnią niedzielę miesiąca.

9. Zmarła śp. Anastazja Madejska z Dygowa. RiP.


Drukuj