Ogłoszenia duszpasterskie 23.08.2020

Ogłoszenia duszpasterskie 23.08.2020

1.W liturgii tygodnia:

-poniedziałek - święto św. Bartłomieja, Ap.,

- środa - uroczystość NMP Częstochowskiej,

- czwartek - modlitwa  w intencji powołanych do życia kapłańskiego i zakonnego o godz. 8.00. Wsp. św. Moniki,

- piątek - wsp. św. Augustyna,

- sobota - wsp. męczeństwa św. Jana Chrzciciela,

2. Intencje mszalne. Są wolne intencje w dni powszednie w listopadzie i grudniu.

3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone  na tacę.

4.Polecam prasę katolicką „G N”.

5.Spotkania w tym tygodniu:

6. Dzisiaj PZC kwestować na rzecz potrzebujących pokrycie kosztów związanych z długotrwałym leczeniem.

7. Tegoroczne dożynki gminne będziemy obchodzić 6 września. Uroczystości rozpoczną się o godz. 12.30 w kościele parafialnym. Już dzisiaj serdecznie zapraszam do wspólnego dziękczynienia Panu Bogu za zebrane tegoroczne plony. Na zakończenie uroczystości dożynkowych zostanie poświęcone ziarno pod przyszłe zasiewy.

8.Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w sierpniu zapraszam na Mszę św. W ostatnią niedzielę miesiąca. Zapisy w zakrystii.


Drukuj