Ogłoszenia duszpasterskie 04.10.2020

Ogłoszenia duszpasterskie 04.10.2020

1.W liturgii tygodnia:

- trwają nabożeństwa różańcowe.  W kościele parafialnym w dni powszednie są sprawowane  o godz. 17.30. Jak co roku uczestnicy nabożeństwa składają do przygotowanych naczyń kasztany, które są świadectwem  modlitwy ku czci NMP Różańcowej. W kościołach pomocniczych według ustalonej tradycji.

- poniedziałek - wsp. św. Faustyna Kowalskiej,

-  środa - wsp. św. NMP Różańcowej,

- czwartek -   modlitwa  w intencji powołanych do życia kapłańskiego i zakonnego o godz. 17.30.

- niedziela - obchodzimy 20 Dzień Papieski.

2. Intencje mszalne. Są wolne intencje w dni powszednie w  grudniu i w lutym 2021 roku.

3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone  na tacę. W przyszłą niedzielę przypada II niedziela w miesiącu.

4.Polecam prasę katolicką „G N”.

5.Spotkania w tym tygodniu:  dzisiaj ze wspólnotą Ż. R. w piątek o godz. 17.00 zbiórka dla ministrantów i kandydatów. W przyszłą niedzielę o godz. 12.30 poświęcenie różańców dzieciom z klas III SP, a po sumie spotkanie z rodzicami.

6. Rodzice dzieci z klas II SP, którzy zamierzają przygotować swoje dzieci do przyjęcia sakramentów spowiedzi i komunii św. mogą zgłaszać się po mszy w zakrystii. Młodzież z klas I szkół średnich, która podjęła decyzję o przyjęciu sakramentu bierzmowania również po Mszy św. może zgłosić się do zakrystii.

7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom  składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w październiku zapraszam na Mszę św. W ostatnią niedzielę miesiąca. Zapisy w zakrystii.


 


Drukuj