Ogłoszenia duszpasterskie 15.11.2020

Ogłoszenia duszpasterskie 15.11.2020

1.W liturgii tygodnia:

- nabożeństwo wypominkowe w dni powszednie sprawowane jest o godz. 17.45. Plan jest umieszczony w gablocie i na stronie internetowej.

- poniedziałek - wsp. NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia,

- wtorek - wsp. św. Elżbiety Węgierskiej,

- środa - wsp. bł. Karoliny Kózkówny, męczennicy,

- czwartek -   modlitwa  w intencji powołanych do życia kapłańskiego i zakonnego o godz. 17.45. ,

- piątek - wsp św. Rafała Kalinowskiego, kapłana.

- sobota - wsp. Ofiarowania NMP.

2. Intencje mszalne. Są wolne intencje w dni powszednie  w lutym 2021 roku.

3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone  na tacę.

4.Polecam prasę katolicką „G N”.

5.Spotkania w tym tygodniu:  dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.30  spotkanie z rodzicami uczniów klas II SP. We wtorek po mszy wieczornej spotyka się PZC. W piątek o godz. 17.00 zbiórka dla ministrantów i kandydatów.

6. W przyszłą niedzielę PZC kwestować będzie na rzecz potrzebujących wsparcie w realizacji zakupu środków medycznych. PZC zachęca nas do włączenia się w akcję :"Torba Miłosierdzia". Od przyszłego tygodnia będzie już można zaopatrzyć się w świece na stół wigilijny.

7. Tegoroczne rekolekcje adwentowe rozpoczniemy w niedzielę 29. 11. i potrwają do wtorku 1.12. 2020. Będzie im przewodniczył ks. dr Adam Falewicz z Koszalina. Polecam to dzieło i Rekolekcjonistę modlitwo nasze wspólnoty.

8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom  składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w listopadzie zapraszam na Mszę św. W ostatnią niedzielę miesiąca. Zapisy w zakrystii.


 


Drukuj