Ogłoszenia duszpasterskie 14.12.2020

Ogłoszenia duszpasterskie 14.12.2020

1.W liturgii tygodnia:

- Roraty w dni powszednie odprawiamy o godz. 18.00. Zapraszam dzieci, młodzież, dorosłych Parafian do wzięcia w udziału, aby jeszcze bardziej przygotować się do Świąt Narodzenia Pańskiego. Tradycyjnie już przynosimy lampiony.

- poniedziałek - wsp. św. Jana od Krzyża, prezbitera i Doktora Kościoła,

-wtorek - rozpoczynamy II część Adwentu, która jest bezpośrednim przygotowaniem do uroczystości Narodzenia Pańskiego,

- czwartek -   modlitwa  w intencji powołanych do życia kapłańskiego i zakonnego o godz. 17.30 .

2. Intencje mszalne. Są wolne intencje w dni powszednie  w lutym 2021 roku.

3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone  na tacę w II niedzielę miesiąca.

4.Polecam prasę katolicką „G N”.

5.Spotkania w tym tygodniu:  dzisiaj o godz. 12.30 poświęcenie medalików uczniom z klas III i spotkanie z rodzicami.  W sobotę o godz. 18.00 spotkanie z młodzieżą z klas I szkół średnich.  Również w sobotę na godz. 18.45 zapraszam Parafian do włączenia się w dekorację kościoła przed świętami Bożego Narodzenia. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30 spotkanie z rodzicami dzieci z klas II SP.

6. PZC rozprowadza  świece w ramach akcji: "Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom". W przyszłą niedzielę będzie kwestować na rzecz potrzebujących w pokryciu kosztów związanych z leczeniem.

7.  W naszej wspólnocie parafialnej, poświęcone opłatki  zanosi do domów p. Jan nasz organista przy zachowaniu przepisów związanych z COVID 19.  Dzisiaj odwiedzi Parafian przy ul. Kołobrzeskiej  od godz. 15.00. Ofiary przy tej okazji składane są przeznaczone na funkcjonowanie Parafii. Opłatki ma do dyspozycji p.Jan.

8. Zapowiedzi przedślubne: Mateusz Stosik, kaw, zam. w Bardach i Elżbieta Miernicka, panna, zam. w Dębogardzie. Zap. II.

9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom  składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w grudniu zapraszam na Mszę św. W ostatnią niedzielę miesiąca. Zapisy w zakrystii.

10. Do wieczności odeszła śp. Ludwika Królik z Dygowa. RiP.


 


Drukuj