Ogłoszenia duszpasterskie 10.01.2021

Ogłoszenia duszpasterskie 10.01.2021

1.W liturgii tygodnia:

 - niedziela - święto Chrztu Pańskiego. Zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego.

-  przez cały styczeń, Msza  św. w dni powszednie będzie sprawowana o godz. 18.00.

- czwartek -  o godz. 17.30 modlitwa  w intencji powołań do życia kapłańskiego i zakonnego,

2. Intencje mszalne. Są wolne intencje w dni powszednie  w marcu i kwietniu.

3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone  na tacę w II niedziela w miesiąca.

4.Polecam prasę katolicką „G N”.

5.Spotkania w tym tygodniu: dzisiaj  po sumie o godz. 12.30 spotkanie z rodzicami dzieci z klas III S.P.  we wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie PZC. W przyszłą niedziel e spotkanie z rodzicami dzieci z klas II SP.

6. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom  składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w styczniu zapraszam na Mszę św. W ostatnią niedzielę miesiąca. Zapisy w zakrystii.


Drukuj