Ogłoszenia duszpasterskie 07.02.2021

Ogłoszenia duszpasterskie 07.02.2021

1.W liturgii tygodnia:

- środa - wsp. św. Scholastyki,

- czwartek  -  modlitwa w intencji powołań do życia zakonnego i kapłaństwa o godz. 17.30. W tym dniu z racji wspomnienia NMP z Lourdes, obchodzimy Światowy Dzień Chorego. A trakcie Mszy św. wieczornej zostanie udzielony  sakrament namaszczenia chorych.

-w przyszłą niedzielę rozpoczniemy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne, które potrwają do Środy Popielcowej. W Dygowie Msze św. z nauką, od poniedziałku 15 lutego, będą sprawowane o godz. 09.00 i 18.30. W Świelubiu w poniedziałek (15..02.) o godz. 16.30 i w Środę Popielcową o godz. 16.00. W Czerninie we wtorek  (16.02.) o godz. 16.30 i w Środę Popielcową o godz. 17.00.  Rekolekcje poprowadzą je O.O. Oblaci.  Proszę grupy duszpasterskie i wszystkich Parafian o modlitwę w intencji rekolekcji i jednocześnie zapraszam do wzięcia udziału w tych spotkaniach z zachowaniem reżimu sanitarnego.

2. Intencje mszalne. Są wolne intencje w dni powszednie  w maju i czerwcu.

3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone  na tacę. W przyszłą niedzielę przypada II niedziela w miesiącu.

4.Polecam prasę katolicką „G N”.

5.Spotkania w tym tygodniu: dzisiaj po sumie ze wspólnotą Ż. R., we wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie PZC. W  piątek spotkanie o 17.30 z ministrantami i kandydatami.  W przyszłą niedzielę o godz. 12.30 odnowienie  przyrzeczeń chrzcielnych przez dzieci z klas III S.P.,  a następnie spotkanie z Rodzicami.

6. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom  składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w lutym zapraszam na Mszę św. W ostatnią niedzielę miesiąca. Zapisy w zakrystii..

Do wieczności w minionym tygodniu Pan Bóg powołał śp. Halinę Pawlik z Dygowa. RiP.

 


Drukuj