Ogłoszenia duszpasterskie 28.02.2021

Ogłoszenia duszpasterskie 28.02.2021

1.W liturgii tygodnia:

- czwartek  - I Czwartek miesiąca, modlitwa w intencji powołań do życia zakonnego i kapłaństwa o godz. 17.30. święto św. Kazimierza.

- piątek - I Piątek miesiąca. O godz. 09.00 wizyta duszpasterska chorych. Okazja  do spowiedzi św. od godz. 16.30,.  Nabożeństwo pasyjne: Droga Krzyżowa w kościele parafialnym o godz. 17.30. W kościołach pomocniczych według tradycji ustalonych przez tutejsze wspólnoty.

- sobota - I Sobota -oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu NMP.

- niedziela - w okresie Wielkiego Postu nabożeństwo pasyjne Gorzkie Żale w kościele parafialnym są sprawowane o godz. 12.30, w kościołach filialnych przed Mszą św. .

2. Intencje mszalne. Są wolne intencje w dni powszednie   czerwca.

3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone  na tacę . Dziękuję ofiarodawcy za ofiarę w wysokości 300 zł. z przeznaczeniem na cele parafialne.

4.Polecam prasę katolicką „G N”.

5.Spotkania w tym tygodniu: w czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie dla członków PZS. W piątek o godz. 17.00 spotkanie dla ministrantów i kandydatów. W przyszłą niedzielę po sumie spotkanie ze wspólnotą Ż R.

6. PZC rozprowadza świece "Paschaliki"  na stół wielkanocny. Są też wyłożone przy wyjściu z kościoła skarbonki z przeznaczeniem na jałmużnę wielkopostną. Skarbonki te przynosimy w Wielką Sobotę. Dzisiaj PZC kwestuje na rzecz potrzebujących w pokryciu kosztów związanych z leczeniem.

7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom  składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w marcu zapraszam na Mszę św. W ostatnią niedzielę miesiąca. Zapisy w zakrystii.


Drukuj