Ogłoszenia duszpasterskie 25.04.2021

Ogłoszenia duszpasterskie 25.04.2021

1.W liturgii tygodnia:

niedziela - Niedziela Dobrego Pasterza .

- czwartek  -  o godz. 17.30 modlitwa w intencji powołanych do życia kapłańskiego i zakonnego, w tym dniu przypada Dzień męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie II Wojny Światowej. Święto św. Katarzyny ze Sienny. Patronki Europy.

- sobota - wsp. św. Józefa Rzemieślnika. Rozpoczynamy nabożeństwa majowe ku czci N.M. Panny. Jak co roku wyrazem naszego uczestnictwa  i szczególnej modlitwy o zachowanie nas od pandemii i jej skutków, będą przynoszone przez Parafian kwiaty, które składamy przy ołtarzu M.B. Częstochowskiej. W kościele parafialnym nabożeństwa majowe w dni powszednie są sprawowane o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 12.30. W kościołach pomocniczych i przy krzyżach przydrożnych według ustalonej przez tamtejsze wspólnoty zwyczaju.

2. Intencje mszalne. Są wolne intencje w dni powszednie   września i października.

3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone  na tacę.

4.Polecam prasę katolicką „G N”.

5.Spotkania w tym tygodniu: w przyszłą niedzielę po sumie spotyka się wspólnota Ż. R. .

6. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom  składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w maju zapraszam na Mszę św. W ostatnią niedzielę miesiąca. Zapisy w zakrystii.


Drukuj