Ogłoszenia duszpasterskie 08.08.2021

Ogłoszenia duszpasterskie 08.08.2021

1.  W liturgii tygodnia:

- poniedziałek - święto św. Teresy Benedykty od Krzyża. Patronki Europy.

- wtorek - wsp. św. Wawrzyńca, diakona i męczennika,

-środa - wsp. św. Klary,

- czwartek - W związku z trwającym synodem diecezjalnym, Msza św o godz. 8.30 jako wotywna o Duchu Św. Zapraszam członków Parafialnego Zespołu Synodalnego do wspólnej modlitwyModlitwa w intencji powołań kapłańskich i zakonnych o godz. 8.00.

-sobota - wsp. św. Maksymiliana Marii Kolbe, męczennika, Patrona naszej diecezji.

-niedziela - Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Odpust w kościele pomocniczym w Czerninie. W trakcie każdej Mszy św. po komunii błogosławieństwo ziół i kwiatów.

2. Intencje mszalne. Są wolne intencje w dni powszednie listopada i grudnia.

3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone  na tacę.

4.Polecam prasę katolicką „G N”.

5.Spotkania w tym tygodniu:

6. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom  składam serdeczne życzenia. Jubilatów urodzonych w sierpniu zapraszam na Mszę św. sprawowaną w ich intencji, w ostatnia niedzielę miesiąca o godz. 12.30.


Drukuj