Ogłoszenia duszpasterskie 29.08.2021

Ogłoszenia duszpasterskie 29.08.2021

1.  W liturgii tygodnia:

- środa - 1 września. W tym dniu przypada 82 rocznica wybuchu II wojny światowej. O godz. 8.00 Msza św. w intencji rozpoczynającego się roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszam rodziców, dziadków dzieci i młodzież, pracowników szkoły. Również od tego dnia Msze św. w dni powszednie będą sprawowane o godz.: 18.00.

- czwartek - I czwartek miesiąca. Modlitwa w intencji powołań kapłańskich i zakonnych o godz. 17.30.

- piątek - I Piątek miesiąca. Odwiedziny duszpasterskie chorych o godz. 9.00. Spowiedź św pierwszopiątkowa o godz. 17.00. Czuwanie przed N.S. poprowadzi Arcybractwo Straży Honorowej NSPJ. W tym dniu wsp. św. Grzegorza Wielkiego, papieża i D. Kościoła.

-sobota - I Sobota miesiąca dedykowana Niepokalanemu Sercu NMP.

2. Intencje mszalne. Są wolne intencje w dni powszednie listopada i grudnia.

3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone  na tacę.

4.Polecam prasę katolicką „G N”.

5.Spotkania w tym tygodniu: w przyszłą niedzielę po sumie spotkanie formacyjne ze wspólnotą Ż.R.

6. Dożynki gminne odbędą się w naszej wspólnocie 11 września ( sobota ) o godz. 12.30.

7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom  składam serdeczne życzenia. Jubilatów urodzonych we wrześniu zapraszam na Mszę św. sprawowaną w ich intencji, w ostatnia niedzielę miesiąca o godz. 12.30.