Ogłoszenia duszpasterskie 17.10.2021

Ogłoszenia duszpasterskie 17.10.2021

1.  W liturgii tygodnia:

- trwają nabożeństwa różańcowe ku czci NMP. Przez cały październik w dni powszednie modlitwa różańcowa o godz. 17.30. W kościołach pomocniczych według ustalonej w nich tradycji. Serdecznie zapraszam. Intencje które polecamy w trakcie nabożeństwa są umieszone w gablocie i na stronie internetowej.

- poniedziałek - święto św. Łukasza Ewangelisty,

- środa  - wsp. świętego Jana Kantego,

- czwartek - modlitwa w intencji powołań kapłańskich i zakonnych o godz. 17.30.

- piątek - wsp. św. Jana Pawła II papieża,

-niedziela - Niedziela Misyjna i rozpoczęcie Tygodnia Misyjnego.    

2. Intencje mszalne. Są wolne intencje w  lutym i marcu przyszłego roku.

3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone w darze ołtarza. Zgodnie z rozporządzeniem Księdza Biskupa, połowa tacy z dnia dzisiejszego ma być odesłana do kurii w Koszalinie.

4.Polecam prasę katolicką „G N” .

5.Spotkania w tym tygodniu: dzisiaj po sumie spotkanie z rodzicami i dziećmi z klas II SP,w  piątek o 17.00 spotkanie dla ministrantów.  W piątek  o godz. 18.30  nauka dla rodziców i chrzestnych w salce na probostwie.

6.Młodzież z klas I szkół średnich, która chce przystąpić do bierzmowania w przyszłym roku, może zgłaszać się w zakrystii.

7. Przy wyjściu z kościoła, jak co roku, są wyłożone karty wypominkowe. Proszę o wpisanie na wypominkach z jakiej pochodzą ulicy czy miejscowości, aby można ułożyć plan nabożeństwa wypominkowego w ten sposób, aby każdy m mógł w nim wziąć udział.

8. W przyszłą niedzielę PZC kwestuje na rzecz potrzebujących w pokryciu kosztów związanych z leczeniem

9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom  składam serdeczne życzenia. Jubilatów urodzonych w październiku  zapraszam na Mszę św. sprawowaną w ich intencji, w ostatnia niedzielę miesiąca o godz. 12.30.


 


Drukuj