Ogłoszenia duszpasterskie 31.10.2021

Ogłoszenia duszpasterskie 31.10.2021

1.  W liturgii tygodnia:                                                                                                     

 - poniedziałek -Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. są odprawiane według następującego porządku: Dygowo - Msza św o godz. 8.00 i suma parafialna o godz. 12.30 przed kaplicą na cmentarzu. Po Mszy św. okazja do poświecenia nagrobków. Czernin - Msza św. o godz. 9.30 i następnie wyruszy procesja na cmentarz. Świelubie - Msza św. o godz. 11.00.

-wtorek -Wspomnienie Wiernych Zmarłych. Msza św. w Świelubiu o godz. 16.00, w Czerninie o godz. 17.00 i w Dygowie o godz. 18.00 i następnie wyruszy z kościoła procesja na cmentarz. Proszę o zabranie na procesje świece czy też lampiony.

- czwartek - modlitwa w intencji powołań kapłańskich i zakonnych o godz. 17.45. Wsp. św. Karola Boromeusza. I czwartek miesiąca.

- piątek - I Piątek miesiąca. Odwiedziny duszpasterskie chorych o godz. 9.00. Okazja do spowiedzi  pierwszy piątek o godz. 17.00. Czuwanie poprowadzi Arcybractwo Straż Honorowej NSPJ.

-sobota - I Sobota miesiąca dedykowana Niepokalanemu Sercu NMP.

2. Intencje mszalne. Są wolne intencje w  lutym i marcu przyszłego roku.

3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone w darze ołtarza.

4.Polecam prasę katolicką „G N” .

5.Spotkania w tym tygodniu: w  piątek o 17.00 spotkanie dla ministrantów. W Niedzielę spotkanie po sumie ze wspólnotą Ż.R. W trakcie Mszy św. o godz. 12.30 obrzęd poświecenia książeczek do nabożeństwa dzieciom z klas III.

6. Przy wyjściu z kościoła, jak co roku, są wyłożone karty wypominkowe. Proszę o wpisanie na wypominkach z jakiej pochodzą ulicy czy miejscowości, aby można ułożyć plan nabożeństwa wypominkowego w ten sposób, aby każdy m mógł w nim wziąć udział. Od wtorku rozpoczynamy w kościele parafialnym nabożeństwa wypominkowe o godz. 17.45, a po nim Msza św. wieczorna.

7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom  składam serdeczne życzenia. Jubilatów urodzonych w listopadzie zapraszam na Mszę św. sprawowaną w ich intencji, w ostatnia niedzielę miesiąca o godz. 12.30.


Drukuj