Ogłoszenia duszpasterskie 23.01.2022

Ogłoszenia duszpasterskie 23.01.2022

1.  W liturgii tygodnia:

- przez cały styczeń Msze św. w dni powszednie, są sprawowane o godz. 18.00. Z uwagi na tę zmianę proszę intencjodawców, którzy prosili o odprawienie Mszy św w styczniu o zwrócenie uwagi na zmianę godziny, kiedy odprawiane są ich intencje.

- poniedziałek - wsp. św. Franciszka Salezego, bpa i D.K.,

- wtorek - święto  Nawrócenia św. Pawła Ap., zakończenie Tygodnia Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan,

- środa - wsp. św. Tymoteusza i Tytusa,

- czwartek -  modlitwa w intencji powołań kapłańskich i zakonnych,

- piątek - wsp. św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i D.K. . Wyjątkowo w tym dniu odwiedziny duszpasterskie chorych z terenu naszej parafii. Proszę o poinformowanie chorych o tej wizycie. Odwiedziny będą od godz. 9.00.

2. Intencje mszalne. Są wolne intencje w kwietniu i maju.

3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone w darze ołtarza.

4.Polecam prasę katolicką „G N” .                                                                   

5.Spotkania w tym tygodniu: w sobotę spotkanie o godz. 18.00 z kandydatami, którzy w tym roku chcą przyjąć s. bierzmowania.

6. Dzisiaj PZC kwestuje na rzecz potrzebujących w pokryciu kosztów związanych z leczeniem.

7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom  składam serdeczne życzenia. Jubilatów urodzonych w styczniu zapraszam na Mszę św. sprawowaną w ich intencji, w ostatnia niedzielę miesiąca o godz. 12.30.


Drukuj