Ogłoszenia duszpasterskie 06.02.2022

Ogłoszenia duszpasterskie 06.02.2022

1.  W liturgii tygodnia:

- czwartek - modlitwa w intencji powołań kapłańskich i zakonnych o godz. 17.30. Wsp. św. Scholastyki,

- piątek -  wsp. NMP z Lourdes, w tym dniu przypada Światowy Dzień Chorego. W trakcie Mszy św. wieczornej zostanie udzielony sakrament namaszczenia chorych,

2. Intencje mszalne. Są wolne intencje w maju i czerwcu.

3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone w darze ołtarza. W przyszłą niedzielę przypada II niedziela w miesiącu.

4.Polecam prasę katolicką „G N” .                                                                   

5.Spotkania w tym tygodniu: dzisiaj po sumie spotkanie ze wspólnotą Ż. R. We wtorek spotyka się PZC o godz. 18.00. W przyszłą niedzielę w trakcie Mszy św. o godz. 12.30 uroczyste odnowienie przyrzeczeń chrztu św. przez dzieci z klas III SP. Po sumie spotkanie w kościele.

6. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom  składam serdeczne życzenia. Jubilatów urodzonych w lutym zapraszam na Mszę św. sprawowaną w ich intencji, w ostatnia niedzielę miesiąca o godz. 12.30.


Drukuj