Ogłoszenia duszpasterskie 13.02.2022

Ogłoszenia duszpasterskie 13.02.2022

1.  W liturgii tygodnia:

- poniedziałek - święto świętych Cyryla i Metodego, Patronów Europy,

- czwartek - modlitwa w intencji powołań kapłańskich i zakonnych o godz. 17.30.

2. Intencje mszalne. Są wolne intencje w maju i czerwcu.

3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone w darze ołtarza w  II niedziela miesiąca.

4.Polecam prasę katolicką „G N” .                                                                   

5.Spotkania w tym tygodniu: dzisiaj po sumie spotkanie z rodzicami dzieci z klas III SP. W piątek o godz. 17.00 zbiórka w kościele dla ministrantów i kandydatów. W przyszłą niedzielę spotkanie z rodzicami dzieci z klas II SP.

6. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom  składam serdeczne życzenia. Jubilatów urodzonych w lutym zapraszam na Mszę św. sprawowaną w ich intencji, w ostatnia niedzielę miesiąca o godz. 12.30.


Drukuj