Ogłoszenia duszpasterskie 27.03.2022

Ogłoszenia duszpasterskie 27.03.2022

1.  W liturgii tygodnia:

-   niedziela w okresie W.P. nabożeństwo pasyjne Gorzkie Żale w kościele parafialnym o godz. 12.30, w kościołach pomocniczych przed Mszą św.

- czwartek -  modlitwa w intencji powołań kapłańskich i zakonnych o godz. 17.30.

-piątek -   I Piątek miesiąca. O godz. 9.00 odwiedziny duszpasterska chorych. Spowiedź pierwszopiątkowa o godz. 16.30.  Droga Krzyżowa w kościele parafialnym o godz. 17.30. W kościołach pomocniczych według ustalonej  tradycji.

- sobota -  I Sobota miesiąca.

2. Intencje mszalne. Są wolne intencje w czerwcu.

3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone w darze ołtarza. Skarbona na rzecz zakupu kwiatów do dekoracji Grobu Pańskiego.

4.Polecam prasę katolicką „G N” .                                                                   

5.Spotkania w tym tygodniu:  w czwartek po Mszy św. spotkanie PZS. W piątek po mszy wieczornej zbiórka w kościele dla ministrantów i kandydatów. W sobotę o godz. 20.00 w bazylice w Kołobrzegu, czuwanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. W przyszłą niedzielę spotkanie po sumie z wspólnotą Ż. R.

6. PZC rozprowadza świece (Paschaliki) na stół wielkanocny. Pozyskane środki są przeznaczone na cele charytatywne. Cena tych świec to tylko 8 zł. dzisiaj kwestuje na rzecz potrzebujących w pokryciu kosztów związanych z leczeniem

7. Droga Krzyżowa ulicami naszej Parafii zostanie poprowadzona w piątek 8 kwietnia. W tym dniu Msza św. zostanie wyjątkowo odprawiona o godz. 19.00, a po niej wyruszy procesja Drogi Krzyżowej.

8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom  składam serdeczne życzenia. Jubilatów urodzonych w kwietniu zapraszam na Mszę św. sprawowaną w ich intencji, w ostatnia niedzielę miesiąca o godz. 12.30.

Do wieczności w minionym tygodniu odszedł śp. Kazimierz Kropielnicki z Dygowa. RiP.

 


Drukuj