Ogłoszenia duszpasterskie 07.08.2022

Ogłoszenia duszpasterskie 07.08.2022

1. W liturgii tygodnia:

- poniedziałek - wsp. św. Dominika, prezbitera,

- wtorek -  święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, Patronki Europy,

-środa - święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika,

- czwartek - modlitwa w intencji powołań kapłańskich i zakonnych o godz. 8.00, wsp. św. Klary,

2. Intencje mszalne. Są wolne intencje w listopadzie i grudniu.

3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone w darze ołtarza. Dziękuję ofiarodawcom za ofiarę w wysokości 1000 zł. z przeznaczeniem na powstanie  witraży jako wotum uratowania naszej wspólnoty od skutków pandemii. W przyszłą niedziele przypada II niedziela w miesiącu. Dziękuję parafianom i gościom za pielęgnacje terenu wokół kościoła oraz za kwiaty przeznaczone do dekoracji w świątyni.

4.Polecam prasę katolicką „G N” .                                                                   

5.Spotkania w tym tygodniu:  dzisiaj po sumie spotkanie ze wspólnotą Ż.R.

6. Serdecznie zapraszam w imieniu Stowarzyszenie Pamięć i Tożsamość Gminy Dygowo do wzięcia udziału w projekcie:" Wystawa fotografii ślubnej Mieszkańców Gminy Dygowo od 1945 roku". Wystawa będzie miała miejsce w Domu Kultury, który powstaje przy ul. Kolejowej. Otwórzmy nasze albumy, szuflady i podzielmy się fotografiami ślubnymi naszych rodziców, dziadków i pradziadków oraz tymi, na których jesteśmy również my sami. Fotografię lub portret można przekazać sołtysowi lub skan na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. albo do Biura Parafialnego. Po wykonaniu reprodukcji materiałów, zdjęcia są zwracane właścicielom. Więcej informacji na stronie: Gminadygowo.pl

7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom  składam serdeczne życzenia. Jubilatów urodzonych we wrześniu zapraszam na Mszę św. sprawowaną w ich intencji, w ostatnia niedzielę miesiąca o godz. 12.30.


Drukuj