Ogłoszenia duszpasterskie 09.07.2023

Ogłoszenia duszpasterskie 09.07.2023

1. W liturgii tygodnia:

- w lipcu i sierpniu, Msze św. w dzień powszedni są sprawowane o godz. 8.30,

- wtorek  - święto św. Benedykta, opata, Patrona Europy,

- środa - wsp. św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i m.,

- czwartek - wsp. świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta. Modlitwa w intencji powołań w kościele parafialnym o godz. 08.00,

- sobota - wsp. św. Bonawentury, biskupa i D.K.

2. Intencje mszalne. Są wolne  jeszcze intencje w grudniu.

3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone w darze ołtarza w II niedzielę  miesiąca.

4.Polecam prasę katolicką „G N” .

5. Spotkania w tym tygodniu:   

6. W najbliższą sobotę: " Biesiada Łososiowa". Jak co roku PZC bedzie miał swoje stoisko, gdzie będzie się można napić kawy czy herbaty. Dlatego zwraca sie z prośbą  do Parafian o upieczenie ciasta, które można przynieść w sobotę na stoisko. Pozyskane środki są przeznaczone na cele charytatywne.

7. W tym tygodniu Biuro Parafialne będzie nieczynne.

8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom  składam serdeczne życzenia. Jubilatów urodzonych w lipcu zapraszam na Mszę św. sprawowaną w ich intencji, w ostatnia niedzielę miesiąca o godz. 12.30.

 


Drukuj