Ogłoszenia duszpasterskie 30.07.2023

Ogłoszenia duszpasterskie 30.07.2023

1. W liturgii tygodnia:

- poniedziałek – wsp. Św. Ignacego z Loyoli,

-wtorek – wsp. Św.; Alfonsa Liguoriego, biskupa,

- środa – w tym dniu, każdy z nas kto nawiedzi kościół  katedralny, bazylikę mniejszą lub kościół parafialny i tam modlić się będzie modlitwą: „Ojcze nasz”  i Wierzę w Boga „Credo” uzyska odpust Porcjunkuli,

- czwartek -  I Czwartek miesiąca, modlitwa w intencji powołań w kościele parafialnym o godz. 08.00,

- piątek – I Piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. O godz. 8.00, Msza św. O godz. 8.30  i o godz. 17.30. Komunia św. bez Mszy św. O godz. 18.00. Odwiedziny chorych o godz. 9.00. Wsp. Św. Jana Vianneya,

- sobota – I sobota miesiąca,

-  niedziela – święto Przemienienia Pańskiego. Odpust w parafii Wrzosowo.

2. Intencje mszalne. Są wolne  jeszcze intencje w grudniu.

3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone w darze ołtarza.

4.Polecam prasę katolicką „G N” .

5. Spotkania w tym tygodniu: w przyszłą niedzielę po sumie spotkanie ze ws0pólnotą ŻR.

6. Zapowiedzi przedślubne: Damian Skiba, kawaler, zam. W Kołobrzegu i Tamara Makuch, panna, zam. W Pustarach. Zap. I Adam Kochański, kawaler, zam. W Kołobrzegu i Marlena Paszkiewicz, panna zam. Qw Dygowie, zap. II

7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom  składam serdeczne życzenia. Jubilatów urodzonych w sierpniu zapraszam na Mszę św. sprawowaną w ich intencji, w ostatnia niedzielę miesiąca o godz. 12.30.

 


Drukuj