Ogłoszenia duszpasterskie 27.08.2023

Ogłoszenia duszpasterskie 27.08.2023

1.W liturgii tygodnia:

 - poniedziałek – wsp. św. Augustyna, D.K. ,

-wtorek – wsp. męczeństwa św. Jana Chrzciciela,

- czwartek - modlitwa w intencji powołań w kościele parafialnym o godz. 08.00,

- piątek – I Piątek miesiąca. Spowiedź św. O godz. 17.00. W tym dniu przypada 84 rocznica wybuchu II wojny światowej. Wizyta duszpasterska u chorych od godz. 09.00. Od tego dnia, Msze św. w dzień powszedni są już odprawiane o godz. 18.00.

- sobota – I Sobota miesiąca. O godz. 12.30 zostanie odprawiona Msza św. dziękczynna dożynkowa, a po niej udamy się  w korowodzie na boisko przy ul. Kolejowej. Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału we mszy dziękczynnej za zebrane plony.

2. Intencje mszalne. Są wolne  jeszcze intencje w  lutym przyszłego roku.

3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone w darze ołtarza. Dziękuję Państwu. Markowi i Mirosławie Kawęckim za ufundowanie tablicy fotograficznej, która upamiętnia instalacje relikwii św. Floriana w naszej parafii.

4.Polecam prasę katolicką „G N” .

5. Spotkania w tym tygodniu: w najbliższą niedzielę po sumie spotkanie ze wspólnotą Ż. R.

6. W dniach: 6,7,8 pażdzernika w naszej parafii będzie miała miejsce peregrynacja M.B. Bolesnej w swojej piecie ze Skrzatusza. Polecam to wydarzenie serdecznej modlitwie, aby spotkanie z naszą Matką było jak najbardziej owocne i przyczyniło się do utrwalenia wiary w Jej Syna Jezusa Chrystusa.

7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom  składam serdeczne życzenia. Jubilatów urodzonych we wrześniu zapraszam na Mszę św. sprawowaną w ich intencji, w ostatnia niedzielę miesiąca o godz. 12.30.

Do wieczności odeszła śp. Barbara Borkowska z domu Kaniowska. RiP

 


Drukuj