Ogłoszenia duszpasterskie 05.11.2023

Ogłoszenia duszpasterskie 05.11.2023

1.W liturgii tygodnia:

- nabożeństwo wypominkowe przez cały tydzień o godz. 17.45. W tym tygodniu wypominki z soboty wyjątkowo będziemy omadlać w piątek,

- czwartek -  modlitwa w intencji powołań w kościele parafialnym o godz. 17.30,  święto poświęcenia Bazyliki na Lateranie,

-piątek – wsp. św. Leona Wielkiego, pap. i D.K.,

-sobota – wsp. św. Marcina z Tours. W tym dniu przypada 105 rocznica odzyskania niepodległości przez naszą Polskę. Msza św. w intencji Ojczyzny w tym dniu w naszej parafii o godz. 12.30, a po niej przemarsz na Plac Wolności i dalszy ciąg obchodów związanych z tą uroczystością. Serdecznie zapraszam. W tym dniu wypada Msza św. o godz. 18.00.

2. Intencje mszalne. Są wolne  jeszcze intencje w  marcu przyszłego roku.

3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone w darze ołtarza. W przyszłą niedzielę przypada II niedziela w miesiącu.   

4.Polecam prasę katolicką „G N” .

5. Spotkania w tym tygodniu: dzisiaj po sumie spotkanie ze wspólnotą Ż.R.,  w piątek  zbiórka dla ministrantów i kandydatów.  W niedzielę po sumie spotkanie z rodzicami dzieci z klas II SP.  

6. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom  składam serdeczne życzenia. Jubilatów urodzonych w listopadzie zapraszam na Mszę św. sprawowaną w ich intencji, w ostatnia niedzielę miesiąca o godz. 12.30.

 


Drukuj