Ogłoszenia duszpasterskie 12.11.2023

Ogłoszenia duszpasterskie 12.11.2023

1.W liturgii tygodnia:

- nabożeństwo wypominkowe, zgodnie z wcześniejszą informacją, będzie kontynuowane od 20 listopada do 02 grudnia.

- niedziela – dzisiaj Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, ulotki są wyłożone przy wyjściu z kościoła,

- poniedziałek – wsp. świętych polskich męczenników: Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna,

- czwartek -  modlitwa w intencji powołań w kościele parafialnym o godz. 17.30,  wsp. NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia,

-piątek – wsp. św. Elżbiety Węgierskiej,

-sobota – wsp. bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.

2. Intencje mszalne. Są wolne  jeszcze intencje w  marcu przyszłego roku.

3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone w darze ołtarza w II niedzielę miesiąca. W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar na rzecz WSD w Koszalinie przed naszymi kościołami.

4.Polecam prasę katolicką „G N” .

5. Spotkania w tym tygodniu: dzisiaj po sumie spotkanie z rodzicami dzieci z klas II ,  spotkanie wspólnoty Parafialnego Zespołu Caritas  zostało przełożone na wtorek 21 listopada, w piątek  zbiórka dla ministrantów i kandydatów.  W niedzielę po sumie spotkanie z rodzicami dzieci z klas III SP  z ks. proboszczem oraz poświęcenie książeczek do nabożeństwa.

6. Przed kościołem są rozprowadzane pudełka z zapałkami w ramach akcji: „ Zapałka nie ogrzeje”. Pozyskane środki będą przeznaczone na zakup opału dla potrzebujących.

7. W tym tygodniu biuro Parafialne będzie nieczynne.

8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom  składam serdeczne życzenia. Jubilatów urodzonych w listopadzie zapraszam na Mszę św. sprawowaną w ich intencji, w ostatnia niedzielę miesiąca o godz. 12.30.

 


Drukuj