Ogłoszenia duszpasterskie 10.12.2023

Ogłoszenia duszpasterskie 10.12.2023

1.W liturgii tygodnia:

„ Roraty” w dni powszednie są odprawiane o godz. 18.00. Serdecznie zapraszam,

-  dzisiaj obchodzimy Dzień modlitw w intencji kościoła na Wschodzie,

- środa – wsp. św. Łucji,

- czwartek -  wsp św. Jana od Krzyża, modlitwa w intencji powołań w kościele parafialnym o godz. 17.30,  

2. Intencje mszalne. Są wolne  jeszcze intencje w  marcu przyszłego roku.

3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone w darze ołtarza w II niedziela miesiąca.

4.Polecam prasę katolicką „G N” .

5. Spotkania w tym tygodniu: dzisiaj po sumie spotkanie z rodzicami dzieci z klas II SP. Wyjątkowo w poniedziałek spotkanie PZC. We wtorek spotyka się R.D. W piątek  zbiórka dla ministrantów i kandydatów.  

6.Zapraszam do wzięcia udziału w kiermaszu adwentowym. Rozpocznie się on o godz. 13.30 na Pl. Wolności. O godz. 14.00 specjalny program dla dzieci. Wśród wielu atrakcji takich jak loteria, stoiska z stroikami, ciepłe napoje serwowane  przez PZC wraz z ciastem upieczonym przez parafian .

7. Zgodnie z naszym zwyczajem, z poświęconymi opłatkami, p. Jan nasz organista w tym tygodniu  odwiedzi rodziny: dzisiaj od godz. 15.00 Gąskowo i Kol. Gąskowo.  W poniedziałek od godz. 16.00 Stojkowo i Kol. Stojkowo. We wtorek od godz. 16.00 Bardy, Miechęcin, Pyszka i Lisia Góra. W środę od godz. 16.00 ul. Kolejowa i ulice przyległe do niej. W czwartek od godz. 16.00 ul. Barcińska, Krótka , Diamentowa i przyległe do niej. W piątek od. Godz. 16.00 ul. Łukowa i Główna.  Wsobotę  od godz. 15.00 ul. Ogrodowa i ul. Kołobrzeska od strony Czernina do nowej Remizy OSP. W niedzielę od godz. 15.00 dalszy ciąg ul. Kołobrzeskiej. Składane ofiary przeznaczymy na dofinansowanie do mających powstać witraży w kościele parafialnym.

8. Już dzisiaj zapraszam na rodzinne kolędowanie w uroczystość Trzech Króli 06.01.2024 o godz. 15.00.

9. Spowiedź przedświąteczna będzie dodatkowo w czwartek: 21.12.23 r. o godz. 17.30.

10. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom  składam serdeczne życzenia. Jubilatów urodzonych w grudniu zapraszam na Mszę św. sprawowaną w ich intencji, w ostatnia niedzielę miesiąca o godz. 12.30.

Do wieczności odszedł śp. Janusz Gajdan z Dygowa. RiP

 


Drukuj