Ogłoszenia duszpasterskie 18.02.2024

Ogłoszenia duszpasterskie 18.02.2024

1.W liturgii tygodnia:

- czwartek –  święto katedry św. Piotra, Apostoła, modlitwa w intencji powołań o godz. 17.30,

-piątek – w tym dniu nabożeństwo pasyjne: „Droga Krzyżowa” w kościele parafialnym o godz. 17.30. Dzieci przynoszą na to nabożeństwo krzyże. W kościołach pomocniczych według ustalonej tradycji.

-niedziela – przez cały czas W. Postu nabożeństwo; „ Gorzkie Żale” w kościele parafialnym jest sprawowane o godz. 12.30, a w kościołach pomocniczych przed Mszą św. W najbliższą niedzielę rozpoczynamy rekolekcje parafialne i szkolne. Poprowadzi je o. Andrzej Korda OMI. Proszę o modlitwę w tej intencji.

2. Intencje mszalne. Są wolne  jeszcze intencje w maju i w czerwcu.

3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone w darze ołtarza. Dziękuję ofiarodawcom za złożoną ofiarę na rzecz naszej parafii.

4.Polecam prasę katolicką „G N” .                                                  

5. Spotkania w tym tygodniu: dzisiaj po sumie spotkanie z rodzicami dzieci z klas II SP., w środę spotkanie dla katechetów i animatorów katechezy parafialnej  o godz. 18.30, w czwartek spotkanie dla Kręgu Biblijnego, serdecznie zapraszam chętnych do poznawania Biblii, w piątek   zbiórka dla ministrantów i kandydatów.

6. W najbliższą niedzielę PZC kwestuje na rzecz potrzebujących w pokryciu kosztów związanych z leczeniem.

7. Zapowiedzi przedślubne: Anna Hołowczak, panna i Kamil Gliszczyński, kawaler, zap. I.

8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom  składam serdeczne życzenia. Jubilatów urodzonych w lutym zapraszam na Mszę św. sprawowaną w ich intencji, w ostatnia niedzielę miesiąca o godz. 12.30.

 


Drukuj