Ogłoszenia duszpasterskie 17.03.2024

Ogłoszenia duszpasterskie 17.03.2024

                                1.W liturgii tygodnia:

- wtorek – uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP,

- czwartek –  modlitwa w intencji powołań o godz. 17.30,

-piątek –  Msza św. wieczorna zostanie odprawiona o godz. 19.00, a po niej wyruszy procesja ulicami naszej parafii. Plan niesienia krzyża w czasie procesji… ,

-niedziela –  Niedziela Palmowa. W trakcie każdej Mszy św. poświecenie palm. Jak co roku konkurs palm z nagrodami.

2. Intencje mszalne. Są wolne  jeszcze intencje w maju i w czerwcu.

3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone w darze ołtarza.

4.Polecam prasę katolicką „G N” .                                                  

5. Spotkania w tym tygodniu:  dzisiaj po sumie spotkanie dla rodziców dzieci z klas II. W środę po mszy spotkanie dla Kręgu Biblijnego W czwartek o godz. 18.45 spotyka się wspólnota lektorów i kantorów, w piątek   zbiórka dla ministrantów i kandydatów o godz. 18.30.

6.  PZC rozprowadza świece tzw. ”Paschaliki” na stół wielkanocny w cenie 8 zł. W przyszłą niedzielę kwestuje na rzecz potrzebujących w pokryciu kosztów związanych z leczeniem.

7. Na prośbę KEP od soboty: 16.03. do 24.03. rozpoczęliśmy w parafiach nowenna za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli i bł. ks. Jerzego Popiełuszki w intencji Ojczyzny o zgodę narodową i poszanowanie życia ludzkiego.

8. Dzisiaj SCC rozprowadza palmy, a pozyskane srodki są przekazane na rzecz PZC. W przyszłą niedzielę KGW ze Stojkowa, również będzie rozprowadzało palmy na Niedzielę Palmową.

9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom  składam serdeczne życzenia. Jubilatów urodzonych w marcu zapraszam na Mszę św. sprawowaną w ich intencji, w ostatnia niedzielę miesiąca o godz. 12.30.


Drukuj