Za nami piękny Okres Wielkiego Postu, który wprowadził nas w najważniejszy czas w ciągu Roku Liturgicznego czyli Okres Wielkanocny – Zmartwychwstania Pańskiego. Dziękuję za wszystkie spotkania i nabożeństwa, zarówno w Wielkim Poście, jak też w Wielkim Tygodniu, który wprowadził nas w największe tajemnice naszej wiary. Dziękuję za wszelkie porządki oraz dekoracje wielkopostne i wielkanocne. W Wielki Piątek kandydaci do sakramentu bierzmowania przyjęli krzyże od swoich rodziców i chrzestnych. Podczas Wigilii Paschalnej dzieci przygotowujące się do sakramentów spowiedzi i eucharystii odnowiły przyrzeczenia chrzcielne. Po raz pierwszy Wigilię Paschalną przeżyliśmy w nocy z Procesją Rezurekcyjną. Dziękuję za to niezwykłe spotkanie na modlitwie i przed kościołem. 

Ks. Proboszcz Grzegorz Jagodziński

-parafia-wrzosowo-

-parafia-wrzosowo-

-parafia-wrzosowo-

-parafia-wrzosowo-

parafia-wrzosowo-

 


Parafia należy do dekanatu Gościno. W skład parafii wchodzi kościół parafialny Przemienienia  Pańskiego we Wrzosowie  ,oraz kościół filialny św.Andrzeja Apostoła w Kłopotowie.
Adres parafii:
78-114 Wrzosowo ,

Wrzosowo 27A ,

tel. 94 358 19 26
 

Nabożeństwa w dni powszednie: Wrzosowo  w każdy czwartek 17:00 ,  Nabożeństwa w niedziele i święta: Wrzosowo 9:00  , Kłopotowo sobota 17:00.

Kancelaria parafialna czynna w czwartki od 18.00

 

Ks. Grzegorz Jagodziński - proboszcz parafii Mierzyn i administrator parafii Wrzosowo