Kolejne starty zawodników KTC Kołobrzeg

Kolejne starty zawodników KTC Kołobrzeg

W miniony weekend 13 zawodników  KTC Kołobrzeg ścigało się po  Ziemi Darłowskiej z klubami kolarskimi nie tylko z Polski . W Wyścigach brało udział ponad 250 zawodników co zapewniło rywalizację na najwyższym poziomie . 31 maja zawodniczki i zawodnicy walczyli na ulicach  darłowskiego rynku  o Puchar Burmistrza Darłowa. Trasa wyścigu nie należy do łatwych i lubianych mimo wszystko nasi kolarze jak zawsze dali nam mnóstwo radości. Pokazali ,że nigdy się nie poddają i walczą do końca - szczególny szacunek  dla Ksawerego Andrzejewskiego- kraksa na pierwszym okrążeniu a potem długa samotna walka aby nie zostać zdublowanym .

W kategorii Młodziczki : Kornelia Braun po kontuzji kolana powoli wraca do formy i kryterium uliczne Darłowo kończy na miejscu 2 miejscu , Nicola Pszczoła , Hania Boczkowska oraz Pola Maciążek też walczyły dzielnie .

W kategorii Młodziki : 9 miejsce Oliwier Wrześniewski, 13 miejsce Kacper Wójcicki

W kategorii Żakini niestety po defekcie sprzętu Lenka Wielogórska -21 miejsce

W kategorii Żak : 8 miejsce Olivier Serafin, 9 miejsce Jan Szymczyk, 15 miejsce Jan Rowiński, 16 miejsce Ksawery Andrzejewski

XXI Edycja Pucharu Polski w Kolarstwie Kobiecym Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS w Kolarstwie Szosowym Kobiet Dąbki- Jarosławiec

01.06.2019   – jazda indywidualna na czas

Młodziki : 8 miejsce Oliwier Wrześniewski, 12 miejsce Wójcicki Kacper

Młodziczka : 5 Kornelia Braun, 48 Maciążek Pola, 50 Boczkowska Hania

Żak: 11 miejsce Olivier Serafin, 13 miejsce Szymczyk Jaś, 15 miejsce Ksawery Andrzejewski, 16 miejsce Rowiński Jan, 18 miejsce Antoni Sulima

02.06.2019   - wyścig ze startu wspólnego .

Po wspaniałej współpracy naszych młodzików i pięknym finiszu pod górę na III miejscu nasz zawodnik : Kacper Wójcicki – ale nie byłoby tego sukcesu gdyby nie kolega klubowy  Oliwier Wrześniewski , który ostatecznie ukończył wyścig na 8 miejscu .

Młodziczki : 5 miejsce – Kornelia Braun, 41 miejsce Nicola Pszczoła, 46 miejsce Hania Boczkowska, 54 miejsce Pola Maciążek

Żakinie: 16 miejsce Lena Wielogórska

Żaki: 12 miejsce Olivier Serafin, 13 miejsce Jan Szymczyk, 14 miejsce Ksawery Andrzejewski, 19 miejsce Antoś Sulima, 20 miejsce Jan Rowiński

W Finałach Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży w kolarstwie kobiet Na drugim miejscu nasza młodziczka Kornelia Braun . KTC Kołobrzeg odnosi sukcesy nie tylko w Polsce !!! w dniu 2 czerwca 2019 r. w Berlinie w triathlonie "Der Hauptstadttriathlon" nasza zawodniczka  Sophie Niewiadomski zdobyła drugie miejsce w kategorii dziewczynki rocznik  2007  i czwarte miejsce w kategorii OPEN na 62 startujących ( chłopcy i dziewczęta ).

Info:Aga Braun foto: KTC KOŁOBRZEG


Drukuj