Na kompleksie sportowym we Wrzosowie sześć drużyn młodzików rywalizowało w turnieju  o Puchar Wójta Gminy Dygowo. Zespoły: Unia Białogard I, Unią Białogard II, Hubertus Biały Bór , Orlik Wrzosowo, Żaki Sławno I , Żaki Sławno II , grały w systemie 6+1 , każdy mecz po 15 minut.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1.       Unia Białogard I

2.       Żaki Sławno I

3.       Orlik Wrzosowo

4.       Żaki Sławno II

5.       Unia II Białogard

6.       Hubertus Biały Bór

Młodzi piłkarze z Wrzosowa wystąpili w składzie: Dominik Gracka ,Franek Ragus  ,Maciek Surdyk ,Julka Maciaszek ,Nikola Dopart ,Kajetan  Dopart ,Alan Zdziobło ,Hubert Wiśniewski  ,Roksana Jastrzębska , Martyna Wójcik  ,Kuba Krawczyk , Kamil krawczyk , Kornel Wasilewski , Szymon Rudnicki  Igor Wódkowski ,Paweł Najman.

Wójt Gminy Dygowo, Grzegorz Starczyk podczas ceremonii wręczania pucharów podkreślił ,ze wydarzenie mogło się odbyć dzięki inicjatywie i zaangażowaniu Łukasza Wiśniewskiego  - trenera Orlika Wrzosowo , pasjonata piłki nożnej i pozytywnie nastawionego na pracę z dziećmi i młodzieżą.

Wsparcia przy organizacji turnieju udzielili: Urząd Gminy Dygowo, KGW Ale Babki Wrzosowo, GKP Wrzos Wrzosowo oraz rodzice dzieci biorących udział w turnieju.

Autoprezentacja (źródło Facebook): Łukasz Wiśniewski, mam 29 lat. Pochodzę z Włocławka. Interesuje się sportem a w szczególności piłką nożną od dziecka. Jestem trenerem piłkarskim prawie 10 lat. Posiadam uprawnienia instruktora sportu piłki nożnej oraz licencję UEFA C. Uczęszczałem do Liceum Sportowego,, Lider'' o profilu piłka nożna gdzie przeżyłem prawdziwy piłkarski raj ucząc się bardzo wiele piłkarskiego ABC . W przeszłości trenowałem również młodzież w GKS Baruchowo, Dziecięca Akademie Piłkarska Włocławek, FCSM Kołobrzeg oraz w NKS Astra Ustronie Morskie. Jestem również nadal czynnym zawodnikiem - bramkarzem. Reprezentowałem również barwy klubowe w 3,4 czy 5 lidze z małą przygodą w Lidze Holenderskiej w niższych klasach rozgrywkowych.