Stwórzmy pokoleniowy album fotografii ślubnej mieszkańców gminy Dygowo!

Stwórzmy pokoleniowy album fotografii ślubnej mieszkańców gminy Dygowo!

Stowarzyszenie Pamięć i Tożsamość Gminy Dygowo organizuje wystawę fotografii, która będzie miała premierę podczas otwarcia nowego Domu Kultury w Dygowie. Zapraszamy Wszystkich , którzy chcą się podzielić własną chwilą szczęścia uwiecznioną w fotografii ślubnej oraz swoich rodziców , dziadków i pradziadków.

Wystawa fotografii ślubnej Mieszkańców Gminy Dygowo od 1945 roku będzie spotkaniem przeszłości z teraźniejszością. Tym samym ,podczas inauguracji działalności domu kultury symbolicznie obecni będą również Ci, których już nie ma w społeczności gminy. Wystawa nie będzie miała charakteru wyłącznie okolicznościowego, eksponowana będzie na stałe.

Wystawa fotografii będzie  międzypokoleniowym budulcem tożsamości gminy Dygowo i  albumem kilkutysięcznej społeczności.

Stowarzyszenie już zgromadziło pokaźny zbiór fotografii ślubnej dzięki wsparciu: wszystkich Sołtysek i Sołtysów Gminy Dygowo , Klubu Seniora „Sercem Młodzi”, Koła Gospodyń Wiejskich „Ale Babki oraz sympatyków projektu. Dziękujemy serdecznie!

Szczegóły na plakacie.

 

 


Drukuj