Stowarzyszenie Pamięć i Tożsamość Gminy Dygowo wzbogaciło się o kolejne dokumenty  oraz fotografie związane z pierwszymi osadnikami ziemi dygowskiej po 1945 roku. Te cenne materiały zostały udostępnione do digitalizacji przez panią Teresę Jurkiewicz, za co serdecznie dziękujemy!

Dokumenty i fotografie są teraz dostępne w portalu zbioryspołeczne.pl, gdzie trafiły za pośrednictwem Otwartego Systemu Archiwizacji (OSA), którego członkiem jest nasze stowarzyszenie. Portal ten umożliwia szerokie udostępnianie zbiorów historycznych, co pozwala na lepsze zrozumienie i docenienie naszej lokalnej historii.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia portalu zbioryspołeczne.pl (otwórz), gdzie można zapoznać się z tymi unikalnymi materiałami. Zachęcamy do odkrywania historii naszej gminy i życia jej mieszkańców w okresie powojennym poprzez bogaty zbiór dokumentów i fotografii dostępny online.

Stowarzyszenie Pamięć i Tożsamość Gminy Dygowo

Stowarzyszenie Pamięć i Tożsamość Gminy Dygowo

wpisane 15.11.2021 r. do ewidencj stowarzyszeń zwykłych w Starostwie Powiatowym w Kołobrzegu pod pozycją 41/2021

Zarząd

Marek Kawęcki- prezes

Zbigniew Drewniak - wiceprezes

Kontakt

606 764 123, 604 911 535

gminadygowo@gmail.com