Komendant Policji odchodzi na nowe stanowisko

W dniu wczorajszym w Ratuszu Miejskim w Kołobrzegu odbyła się uroczystość pożegnania odchodzącego na emeryturę komendanta powiatowego Policji ,inspektora Waldemara Trzcińskiego. Pożegnanie ze sztandarem policji kołobrzeskiej i współpracownikami to zamknięcie  37 lat służby. Z początkiem stycznia Waldemar Trzciński jak stwierdził w przemówieniu obejmuje stanowisko dziadka  i liczy na dalszy pozytywny scenariusz pisany przez życie. Na pożegnaniu obecny był Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie mł. insp. Jacek Cegieła ,policjanci ,koledzy z innych jednostek ,a także samorządowcy. Gminę Dygowo reprezentował wójt Grzegorz Starczyk.
Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.