zasług Honorowi Dawcy Krwi z powiatu kołobrzeskiego zostali dziś uhonorowani. Wśród wyróżnionych byli mieszkańcy gminy Dygowo: Artur Wasiewski z Dygowa – uhonorowany przez ministra zdrowia odznaką „Honorowy Dawca Krwi – Zasłużony dla Zdrowia Narodu” - oddał ponad 50 litrów krwi, Jarosław Mróz z Wrzosowa – uhonorowany odznaką „Zasłużony Honorowy Dawca Krwi” – oddał ponad 18 litrów krwi oraz Piotr Krysztofiak z Wrzosowa - uhonorowany odznaką „Zasłużony Honorowy Dawca Krwi”- oddał ponad 12 litrów krwi. Odznaczenia wręczali:  dyrektor Biura Zachodniopomorskiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Szczecinie Joanna Łaskarzewska wspólnie z prezydent Miasta Kołobrzeg Anną Mieczkowską, będącą również członkiem Oddziału Rejonowego PCK w Kołobrzegu.