Wójt, dyrektor szkoły i sołtys z Dygowa uhonorowani przez harcerzy

Wójt, dyrektor szkoły i sołtys z Dygowa uhonorowani przez harcerzy

Bałtycki Hufiec Morski Związku Harcerstwa Polskiego obchodził 76 –lecie działalności. Na terenie  Reduty Morast w Kołobrzegu odbyła się uroczystość podczas , której komenda hufca uhonorowała miedzy innymi osoby wspierające jednostki ZHP z Dygowa tj. 50 Gromadę Zuchową “TUPOT STU STÓP” i 75 Drużynę Harcerską “GLOBINA”. Wójt Gminy Dygowo Grzegorz Starczyk, dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Dygowie, Magdalena Skonieczka oraz Państwo Agnieszka i Wojciech Galek , sołtys Dygowa otrzymali pamiątkowe statuetki. Przyjaźń z harcerzami przypieczętowana została odciskiem dłoni  na certyfikacie. Ponadto sołtys Dygowa otrzymał namalowany przez zuchów portret. Wyróżnienia wręczała komendantka hufca phm. Olga Korowacka.


Drukuj