Udany piknik wędkarski w Stojkowie

W niedzielę odbyły się II Mistrzostwa Gminy Dygowo w wędkarstwie spławikowym. Zawody zorganizowały - Grot Dygowo i PZW Dygowo- na gościnnym łowisku pana Jana Szyszko w Stojkowie. W tym wędkarskim pikniku brało udział 36 dorosłych wędkarzy i 19 młodych adeptów sztuki wędkowania. Pogoda dopisała , na zakończenie w południe żar lał się z nieba. W przerwach w wędkowaniu dzieci uczestniczyły w konkurencjach ,których ryby i łowienie były tematyką przewodnią. Zabawy prowadzili Mateusz Dymecki i Jolanta Pomes. Zawody podsumował prezes PZW Dygowo- Tadeusz Wygaś, a nagrody wręczył prezes Grota Dygowo -Grzegorz Starczyk. Tegorocznym zwycięzcą został Dawid Dziembowski z Pustar z wynikiem 2,80 kg (łącznie z wiaderkiem - taki smaczek pikniku) i to jemu także przypadła nagroda za największą złowioną rybę.
Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.