Piknik w Bardach

Wczorajszy piknik rodzinny w Bardach miał swój początek z deszczem w tle. Kiedy sołtys –radny Adam Kuster ogłosił rozpoczęcie drugiej sołeckiego festynu zaczął padać deszcz. Przez kilkanaście minut namioty stały się centrum imprezowym. Na szczęście aura poprawiła się i można było w pełni korzystać z programu przygotowanego przez radę sołecką. Tradycyjnie dużym zainteresowaniem cieszył się loteria fantowa ,której główną nagrodą była wiertarko- wkrętarka. Zorganizowano szereg zabaw i konkursów z nagrodami dla dzieci ,a na wieczór potańcówkę dla dorosłych. Oczywiście nie zabrakło przekąsek z grilla i ciast. Festyn odwiedzili  także goście z innych sołectw.
Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.