Piknik sołecki w Bardach

Piknik w Bardach zakończył cykl letnich wydarzeń plenerowych organizowanych przez gminne sołectwa. W tym roku organizatorzy ze względu na kaprysy pogody usytuowali namiot imprezowy w bezpośredniej bliskości świetlicy, tak aby w każdej chwili można było schronić się przed większymi opadami deszczu. Dzieci mogły uczestniczyć w zabawach prowadzonych przez DJ-a , animatora i ratownika medycznego w jednej osobie oraz  skorzystać z malowania buziek i spróbować j waty cukrowej. Swoich sił w kręceniu waty cukrowej próbowali przewodniczący rady Artur Wasiewski i radny – sołtys Adam Kuster, jak widać na zdjęciach z powodzeniem. Tradycyjnie działała loteria fantowa w  której główną nagrodą była wiertarka , dostępne były słodkie wypieki oraz grillowe specjały. 
Autor zdjęć Marek Kawęcki
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.